středa 6. srpna 2014

stěhování a zase stěhování

V novém školním roce zahajuji seminář Sny léčí na novém místě na Vyšehradě ve školce Indigo kids.... pojďme pracovat spolu v krásných prostorách, kde se spolu budeme učit pracovat s významy symbolů, které nám sny přináší.

Indigo Kids

Štulcova 1
Praha 2 – Vyšehrad
128 00
www.indigo-kids.cz

foto: Travis Daldy  

Autem

4 minuty z Nuselského mostu.

Parkování

Pro rodiče máme povolení k vjezdu a parkovací místa přímo u školky.

MHD

5 minut pěšky od zastávky Výtoň, tramvaj číslo 3, 7, 17.
5 minut pěšky od zastávky Albertov číslo 18,24
10 minut pěšky od zastávky metra C – Vyšehrad.

Popis cesty

Nejlépe se k nám dostanete od tramvajové zastávky Výtoň, kde za Železničním mostem nalevo uvidíte ceduli s ukazatelem na Národní kulturní památku Vyšehrad, odtud vedou schody přímo před naší školku. Pozor, schody jsou prudší a s dětmi je půjdete pomaleji. (Dospělou chůzí 5 min).
Pro cestu s kočárkem doporučujeme cestu od tramvajové zastávky Výtoň vlevo ulicí Vratislavova k Cihelné bráně, ihned za branou vpravo a uličkou dojdete k budově Nového proboštství a za ním již spatříte naší zahradu a budovu Starého proboštství – naší školku Indigo-kids. Cesta je krátká, ale vede do kopce. (Dospělou chůzí 7 min).
Další možná cesta i pro jízdu kočárkem je od tramvajové zastávky Albertov. Podejdete podchod a za přechodem ulicí Neklanova vzhůru, na konci doleva ulicí Vratislavova k Cihelné bráně, ihned za branou vpravo a uličkou dojdete k budově Nového proboštství a za ním již spatříte naší zahradu a budovu Starého proboštství – naší školku Indigo-kids. Cesta je krátká, ale vede do kopce. (Dospělou chůzí 7 min).
Od stanice metra Vyšehrad vede cesta k horní Táborské bráně, za ní projdete ještě Leopoldovou branou a potom vlevo ke kostelu sv. Petra a Pavla. Za kostelem se dáte doprava podél zdi a hned první dům je naše školka. (Dospělou chůzí 10 min).

Začneme 8.9.2014 od 18.00 h.

Krásné sny. Cantadora

Žádné komentáře:

Okomentovat