pátek 26. prosince 2014

poselství snů 2014

 Pamatujete si sen, který jsem uveřejnila v červnu, v závěru píšu, že zpracovávám kolektivní významy snů, které tento rok snící přináší k společné práci? Pro připomenutí, tady je ten sen, tady je  poselství snů:
 Jdeme s několika lidmi prozkoumat část zatím neprobádané Země. Cestou potkáváme osady a všem lidem říkáme, aby odešli do bezpečí, že jdeme do nitra Země a že nevíme, co se může stát. Celé vesnice poslouchají a opouštějí svá obydlí.

Konečně jsme se dostali k průrvě, kde začíná naše cesta. Vcházíme dovnitř a najednou se ocitáme v jiném světě. Zvenčí byla průrva temná a nehostinná jako propast Macocha, ale jakmile jsme překonali vstupní portál, tak jsme vkročili do naprosto odlišné krajiny, než z které jsme přišli. I slunce svítilo jinak. A vůbec to před námi nevypadalo tak, jak jsem si představoval. Čekal jsem něco potemnělého a spíš tlumené barvy z nedostatku světla, ale toto byl naprostý opak. Jasné světlo, zářivé barvy. Bylo to nadpozemsky krásné. Zelené stromy zajímavých tvarů, blankytně modrá obloha, průzračná voda v jezírku, do kterého padal vysoký vodopád, čerstvá tráva. A nikde nikdo. Nebyl tady ani náznak civilizace, prostě panenská krajina.
Něco se pokazilo a místo vodopádu začala téct láva. Celé okolí se proměnilo v nehostinnou sopečnou krajinu. Něco mě žene nahoru, ke zdroji lávy. Po strašném namáhavém výstupu jsem se konečně ocitl pár metrů pod zdrojem soptění. Pod sebou ve velmi velké dálce vidím Zemi, odkud jsem přišel, vidím opuštěné osady.
Koukám nad sebe a každou chvíli mě pohltí láva, zespodu se přibližuje hora ztvrdlé lávy, v podstatě už na ní stojím, díky přibývající lávě se stále přibližuji k pramenu.
Teď… Dopadají na mě první kapky zlata a necítím nic. Strnule tam čekám a nechám na sebe téct zlato. Po chvilce jsem součástí obří zeleno zlaté mohyly. A najednou cítím pohyb vzhůru a hlas, který sám o sobě budí respekt a uznání.
Jsme šíleně vysoko, možná ve vesmíru, je zde tma a jeho hlas.
Po hlavě padáme dolů a já slyším otázku CO SI PŘEJEŠ UDĚLAT?
Padáme šílené rychle a začíná mi být z té rychlosti špatně.
Před sebou vidím přibližující se poslední osadu těsně před vchodovou průrvou. Je mi jasné, že letíme přímo doprostřed osady.
Odpovídám: CHCI, ABY TI LIDÉ ŽILI.
Naše rychlost se ve zlomku vteřiny zastaví a mně se udělá šíleně zle od žaludku. Vidím, jak se lidé vracejí do osady, a vím, že všechno bude dobré, protože jsem se stal součástí zeleno zlatého boha.
Přidám ještě část jiného snu, ".... při pádu letadla dojde ke zmenšení lidí, kteří  doplavou v malých skořápkách k břehu oceánu. Na břehu stojí žena, která řekne: Kdo chce vyrůst, toho to bude bolet."

A další sen, v kterém "...velký duch sděluje telepaticky snící: Nedělej rozdíly mezi lidmi."
... a další a další sny, v kterých se střetává naše lidské ego s poselstvím snů z hlubin kolektivního nevědomí. 
 A tohle je poselství snů, 
s kterými pracuji
Ve světě vidíme postupné eskalováni boje dobra a zla v mnoha formách.
V našem nevědomí se teď nehromadí téma války a nedojde k opakování válečného tažení. Lidé řešili vyhrocené konflikty našich vnitřních zápasů dobra a zla bojem. Před druhou světovou válkou C.G. Jung upozorňoval na hrozbu nové války, která se konstelovala ve snech lidí. Za několik let začala 2.světová válka. Tentokrát NE. Ve snech těchto let není ohrožení válkou, ale výzva k vnitřní proměně.
Ve snech roku 2014 se vynořují témata výzvy k změně, sebepoznávání, růstu pomocí nových psychických sil, které musíme v sobě objevit. 

 Stav vědomí, který máme k dispozici už kolabuje. Ve snech se objevuje touha po rozšíření schopnosti lépe rozumět lidské podstatě a potenciálu, který musíme objevit. Do budoucnosti potřebujeme zvědomit schopnost porozumět svému místu na Zemi a spolupráci s neviditelnými silami, které tady jsou, ale my je nevnímáme. ZATÍM. V daném momentě kolabujících civilizací a zvětšující se temnotě na Zemi, přináší sny obrazy naší proměny a možností, které přesahují současné vědění. Ale ve snech to už je!!! Každý takový sen ve mně vyvolává posvátnou úctu a dává mi naději, že to co nás čeká není válka ale proměna. 
Ale.... Žádný sen neříká, jestli  náš potenciál využijeme
Krásné sny v roce 2015. Přeji nám vykročit na  cestu růstu našich duševních schopností a duchovních sil. 
S  láskou Cantadora 

Žádné komentáře:

Okomentovat